4-delige Scheerset Rytmo van Mühle.
De scheerset bestaat uit:
- Houder
- Zeepbakje
- Fijndas scheerkwast
- Safety Razor scheermes.
Alles van

4
Op voorraad
€ 95,95
Wellicht ook interessant
Omschrijving van Scheerset Rytmo 4-delig - Mühle
4-delige Scheerset uit de serie Rytmo van Mühle. De scheerset bestaat uit een houder, zeepbakje, een Fijndas scheerkwast en een Safety Razor scheermes. Handvatten zijn gemaakt van Essenhout. Esbomenhout is een lichte houtsoort met een karakteristieke, ringvormige houtnerf die wordt gekenmerkt door zijn hoge elasticiteit en stevigheid.
De kwast is waterbestendig gemaakt met behulp van olie.
Hans Lindeman op: 12-10-2022
Mooie luxe uitvoering, goede kwast
Een sieraad op je wastafel.
JeroenvK op: 08-01-2018
Dit is mijn eerste safety razor dus besloot om gelijk maar een set te kopen.
De set wordt geleverd in een nette doos en alle delen zijn goed in papier ingepakt. Het was even zoeken naar het mesje, die zit snel ergens tussen het papier verstopt, maar netjes ingepakt ook.
Eenmaal alles op zijn plek ziet de set ziet er erg netjes uit, en vooral de standaard werkt heel erg prettig. De kwast en mes hangen er netjes in en drogen goed op. Aan de binnenkant van de ringen zit een zacht plastic ring zodat ze netjes blijven hangen en het metalen ringen van de kwast en op het eind van de handle van de mes niet beschadigen. Het houten accent geeft het een mooie uitstraling, en een fijne grip.
De Safetyrazor zelf is erg makkelijk uit elkaar te halen en daardoor goed schoon te maken. Deze Safety razor heeft ook een best stevige en lange handle, wat voor mijn wat langere vingers helemaal prima is.
De borstel is (aanvankelijk) niet heel zacht, vooral als je hem recht op je huid zet voel je wat haartjes drukken, echter kan dit ook een voordeel hebben want het scrubt je huid ook gelijk een beetje. Momenteel nog maar twee keer gebruikt, er wordt ook aangegeven dat borstels vaak nog wel even een periode nodig hebben om op gang te komen, dus til hier niet te zwaar aan.
Enig minpuntje is dat de kom wat klein is, want de lather het gaat vrij snel over de rand heen, maar dat kan ook aan mijn 'lather' skills liggen, ik moet er namelijk nog wel een beetje goed in worden. Wel heel fijn is dat deze snel opwarmt als je hem even in warm water zet zodat het scheerschuim lekker warm op je huid komt.
Schrijf een review